Irene van der Aart met cabaretvoorstelling ‘De Boer op’



Cabaretière en actrice Irene van der Aart was helemaal niet op zoek naar een boer. Ze woonde in de stad en viel op muzikanten met bindingsangst. Tot ze op vakantie een leuke veehouder uit de Achterhoek tegen het lijf liep.
De Boer op is Van der Aarts hilarische verhaal over hun relatie en de verschillen tussen het leven in de stad en op een boerderij. ‘De Boer op’ gaat over kringfeestjes, ‘buurt vragen’ en gemoedelijkheid op het platteland, koeien verplaatsen, nageboortes opvangen en trekker rijden. Over de hufterigheid, de coaches en de cafés met verse muntthee van de stad. Over achterdocht en vooroordelen. Over het beste van twee werelden en de waarheid over leven met een boer.

Inloop vanaf 19:30 uur. Tickets á 10.00 euro, betaling met pin. Reserveren via ticket@knooppuntvalburg.nl

 

VALBURG MAKEN WE SAMEN

Met deze website willen we een naslagwerk maken voor alles wat er in ons dorp gebeurt op gebied van Leefbaarheid en Levendigheid. Heb je ideeën over hoe we dit nog beter kunnen doen?
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram